Hakkımızda  

tesis-logolu3

Öz Ekin Grup, inşaat seksektöründeki 30 yıllık tecrübe ve gelişmeye açık vizyonu sayesinde müşteri isteklerinden de güç alarak, 2014 yılında ROYAL GLASS Teknik Camlama Sistemleri’ni kurmuştur.

Royal Glass T.C.S demonte cam balkon, cam balkon profil ve aksesuarları konusunda tüm sektöre hizmetine devam ederken, değişen piyasa ve müşteri beklentilerini dikkate alarak vizyonunu geliştirmiş, yurt içinde ve dışında estetik, farklı ve fonksiyonel ürünler tasarlayarak çözüm ortakları ve tüm kullanıcılarının uzun süreli memnuniyeti kazanabilmeyi hedeflemiştir.

Bu amaç neticesinde ürün gruplarını süratle yenilemiş, AR-GE faaliyetlerini hızlandırmış, 8mm,10mm, 24mm kalınlıkta cam kullanılabilen ZİTTO markalı tescilli katlanır seri, 8mm, 10mm kalınlıkta cam kullanılabilen VİSPO markalı tescilli sürme seri ve 30mm kalınlıkta çift camlı ASSO markalı tescilli sürme serilerini tasarlamıştır.


uretim-royalglass1

Öz Ekin Grup bünyesinde Şişecam Sanayici Bayiliği ve Isıcam  Yetkili Üretici Bayiliği, Alüsel Panjur ve Otomasyon Sistemleri, Çuhadaroğlu Cephe Giydirme Sistemi, Pimapen PVC Kapı-Pencere Yetkili Üretici Bayiliği’ni de bulundurmaktadır.

uretim-royalglass3

Halen Malatya 2.Organize Sanayi Bölgesinde 17.000m2 açık alan üzerinde 5500m2 kapalı alanda son teknoloji makinelerle donatılmış, konusunda uzman profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.